5 Yaş Akademik Minikler

Çocuklarımız için anaokulu eğitimi kavramı ilköğretime hazırlıktan ziyade aileden farklı bir sosyal yapıya ilk atılan adım olarak düşünülmelidir. Çocuklarımız anaokulunda kendi ve farklı yaş grupları ile beraber hareket etmeyi, paylaşmayı, birlik olma kavramını ve farklı sosyal kimlikleri öğrenir.


5 yaşına gelmiş çocuğumuz küçük yaş gruplarına göre daha bilinçli, özgüveni daha yüksek ve benlik duygusu gelişmiş durumdadır. Bulunduğu yapı içerisinde girişken, oyun kurmada ve oyuna dahil olmada daha etkin, öğretmenleri ve çevresindeki bireylerle daha sağlıklı iletişim kuran çocuklarımız eğitimine de daha olumlu dönüşler sağlar.


Özellikle dil eğitimi ile birlikte, kitap çalışması, modern dans, zeka oyunları, sanat aktiviteleri, yaratıcı drama dersleri gibi branşlarda daha bilinçlidir. 5 yaş çocuklarımıza nitelikli uzman öğretmen kadromuz ve donanımlı tesisimizle katkı sağlamak en büyük amacımız.

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej