3 Yaş Akademik Minikler

Yaşam serüvenlerinde çocuklarımız benlik duygusunu 3’lü yaşlarda geliştirmeye başlar. Bu sebeple, önem arz eden bu evrede kendilerini ifade etmelerinde, özgüven duymalarında ve doğru bir benlik duygusunun gelişiminde uygun koşullar oluşturulmalıdır.


Nitelikli, profesyonel ve aile-okul birliği içinde sunmaya çalıştığımız bu şartların yanında çocukların ve ebeveynlerin güven duyduğu ve mutlu hissettiği bir anaokulu olmayı amaçlıyoruz. Modern bilimin ışığında, çocuk gelişimi konusunda uzman kadromuz ve donanımlı okulumuz ile çocuklarımızın ihtiyacı olan eğitim modellerini tüm imkanlarımızla oluşturuyoruz.


Çocuklarımızın gün içinde kendi akranları ve farklı yaş grupları ile birlikte oyunlara dahil olmasını, paylaşımda bulunmalarını, karşılaştıkları problemleri birlikte çözmelerini, kolektif bir çalışmanın üyesi olmalarını amaçlıyoruz. Çocuklarımız güvenilir bir tesiste, uzman öğretmenler eşliğinde eğlenerek öğreniyor ve öğrendikçe sağlıklı bir gelişim gösteriyor.

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej